Gizlilik Sözleşmesi!


Siteyi sadece bilgi ve eğlence amaçlı kurduk. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için web sitesini oluşturduk. Bu, iletişim formunuzdan kişisel bilgilerinizi topladığımız yerdir. Belki üçüncü taraf reklamları veya bağlı kuruluş yazılımı göreceksiniz ve size yardımcı olacağını garanti ediyoruz.


Sohbet konsolu, üçüncü taraf uygulamalar tarafından sağlanır. Lütfen görüntülü sohbete başlamadan önce politikaları kontrol edin.


Sohbet Panosu Politikası


Daha fazla ayrıntı için lütfen bu Politikanın 2. bölümüne bakın.


1.3. Bu Politika yalnızca topladığımız veriler için geçerlidir. Sahibi olmadığımız veya kontrol etmediğimiz işletmelerin veya kontrol etmediğimiz çalışanların uygulamaları için geçerli değildir. Hizmetimiz aracılığıyla erişilebilen bilgiler, üçüncü tarafların web sitelerine veya uygulamalarına bağlantılar içerebilir ve bu sitelere gönderdiğiniz tüm bilgiler, sahip oldukları gizlilik politikaları kapsamındadır.


Ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının veya web sitelerinin gizlilik politikalarını incelediğinizden emin olun. Onlara sağladığınız herhangi bir bilgiyi korumak onların yükümlülüğüdür, bu nedenle kişisel bilgileri kötüye kullanmalarından sorumlu tutulamayız.


1.4. Bu Politikayı zaman zaman güncelleyebiliriz ve haklarınızı etkileyen Politikadaki değişiklikleri size e-posta yoluyla ve/veya https://chatrandom.com.tr/gizlilik.html adresindeki web sitemizde yayınlayarak bildireceğiz.


2. Kişisel Bilgileriniz ve Bunları Kullanma Şeklimiz ve Nasıl Kullandığımız


Bu Bölüm 2’de şunları özetliyoruz:


(a) işleyebileceğimiz kişisel bilgilerin genel türleri ve kategorileri;


(b) kişisel verileri sağlayan kişi;


(c) kişisel bilgileri işleme amacımız (c) kişisel verileri işleme amaçlarımız; ve


(d) (d) işlemenin yasal temeli.


2.1. Kayıt bilgilerinizi işleyebiliriz.


Sağladığınız kayıt verileri şunları içerebilir: tam adınız, resminiz (“avatarınız”), kimliğiniz, kullanıcı adınız, e-posta adresinizin yanı sıra cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, ikamet ettiğiniz ülke, bölge ve şehir ve sosyal hesap bilgileriniz. Veri kaynağı sizsiniz. Sağladığınız kayıt verileri, Hizmeti kullanabilmeniz ve Hizmete erişebilmeniz için gereklidir. Kişisel verilerinizin işlenmesinin yasal dayanağı, rızanız ve sizinle aramızda bir sözleşmenin akdedilmesi veya talebiniz üzerine bu tür bir sözleşmenin imzalanması için gerekli adımların atılmasıdır.


2.2. PC’nizin veya yazılımınızın verilerini işleyebiliriz.


Kullanıcının yüklü yazılımı tarafından otomatik olarak gönderilen ve aşağıdakileri içeren tüm kişisel bilgiler: kullanıcının IP adresi, tanımlama bilgileri içeriği, tarayıcılar veya hizmetimize erişmenize izin veren diğer yazılımlar tarafından gönderilen kişisel bilgiler ve ayrıca tarih/saat gibi , sayfa için istediğiniz URL, E-cüzdan kimliğiniz, CSP adınız ve içeriğiyle birlikte gönderilen SMS mesajının tam tarihi/saati. Bizden ürün veya hizmet satın alırsanız, adınızı ve soyadınızı, kısmi kredi kartı numaranızı ve/veya diğer ödeme bilgilerinizi alabiliriz. Bu tahsilatın yasal dayanağı, rızanız ve sizinle aramızda bir sözleşmenin akdedilmesi veya böyle bir sözleşmenin imzalanması için talebiniz üzerine adımlar atılmasıdır.


Kredi kartı numaranızın yanı sıra ödemenizle ilgili diğer bilgilerin tamamen gizli tutulmasını sağlamak için ticari olarak makul çabayı gösteriyoruz. Kredi kartı numaralarınızı kötüye kullanımdan korumak için yalnızca GDPR uyumlu ve endüstri standardı şifreleme teknolojisi kullanan üçüncü taraf fatura sağlayıcıları kullanıyoruz.


2.3. Kullanım bilgilerinizi işleyebiliriz.


Kullanımınız hakkında topladığınız veriler, hizmetteki kullanımınızdır. Kullanım verileri, tarayıcı türü, dil tercihi, yönlendiren site ve her ziyaretin zamanı gibi, web tarayıcılarının, sunucularının ve Google Analytics gibi hizmetlerin genellikle kullanıma sunduğu türden, öncelikle kişisel olarak tanımlayıcı olmayan bilgilerdir. Erişebileceğimiz diğer bilgiler, hizmeti kullanma şeklinizi (ör. arama sorguları), yaklaşık konumunuz vb. içerir.


Toplanan bilgiler şunları içerebilir:


1.) Verileri çoğunlukla davranış istatistiklerinin yanı sıra iş zekası ve e-postalar (“analitik bilgiler”) için topluyoruz. Hizmet trafik bilgilerini Google Analytics kullanarak topluyoruz.


2.) Verileri çoğunlukla güvenlik, teknik ve/veya dolandırıcılığı önleme amaçlarıyla veya hataları izlemek için (“teknik bilgi”) topluyoruz.


Bu veri işlemenin yasal dayanağı, Hizmetimizin performansını sağlamak ve Hizmeti iyileştirmek ve suç faaliyetlerini veya Hizmetin diğer herhangi bir şekilde kötüye kullanımını tespit etmek, önlemek ve soruşturmak olan bizim ve/veya üçüncü tarafların meşru çıkarlarıdır. güvenlik endişelerinden kaçınmak için.


2.4. İletişim bilgilerinizi işleyebiliriz.


İletişim verileri, bize ilettiğiniz veya Hizmetimizin kullanımı yoluyla oluşturduğunuz herhangi bir iletişimde yer alan veya bunlarla ilgili bilgileri ifade eder.


İletişim verileri şunları içerir:


1.) Anlaşmazlık inceleme süreci sırasında veya destek biletleri veya e-postaları aracılığıyla veya iletişim için başka herhangi bir araç kullanılarak Müşteri Desteği ile yapılan tüm mesajlar, sorular ve diğer iletişimler; ve


2.) Öncelikle diğer Kullanıcılar ile iletişim kurarak oluşturduğunuz tüm iletişimleriniz, dosya ekleriniz veya diğer bilgileriniz.


İletişimlerle ilgili bilgiler, kullanıcı adını, e-posta adresini, avatar IP adresini, tam adı ve ayrıca ses ve video dosyalarını içerebilir ve manuel kimlik doğrulaması durumunda, kullanıcının kişisel kimliğinin bir fotoğrafı, Kullanıcının bir fotoğrafı ve Kullanıcının Hizmet faturasının fotoğrafı veya ilgili bir belge. Sistemimiz ayrıca diğer Kullanıcılarla yaptığınız konuşmaların ekran görüntülerini rastgele yakalayabilir. Bizimle iletişim kurduğunuz bilgiler, anlaşmazlıkları incelemek ve çözmek, kabul edilemez ve yasa dışı davranışları durdurmak ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve Hizmetimizi geliştirmek için bizimle iletişiminizin kayıtlarını tutmak amacıyla kullanılabilir. Bu işlemenin yasal dayanağı, Hizmetin ve iş operasyonlarının etkin yönetimini ve yasa dışı veya ahlaka aykırı davranışların önlenmesini içeren meşru çıkarlarımızdır.


2.5. Bildirim bilgilerinizi işleyebiliriz.


Bildirim verileri, e-postalarımıza, SMS duyurularımıza ve/veya haber bültenlerimize kaydolma amacıyla bize verdiğiniz bilgilerdir. Bildirim için sağladığınız veriler e-posta adresinizi, telefon numaranızı, kullanıcı adınızı ve tam adınızı içerebilir. Bize sağladığınız veriler, size ilgili bildirimleri veya haber bültenlerini gönderme amacına hizmet etmek için işlenebilir. Bu işlemenin yasal dayanağı rızadır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek, Profil Ayarındaki bir seçeneğin işaretini kaldırarak veya e-postadaki abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak abonelikten çıkabilirsiniz.


2.6. Mahkeme prosedürleri sırasında veya mahkeme süreci dışında, yasal iddiaların oluşturulması, uygulanması veya savunulması gerektiğinde kişisel bilgilerinizin herhangi birini işleyebiliriz.


Bu, yasal gerekliliklere uygunluğu sağlamak için, dava veya dava öncesi ve ayrıca güvenlik gözetimi ve soruşturmalarında bilgilerin kullanımını içerebilir. Bizimle kullanıcı arasında bir anlaşmazlık olması durumunda kişisel bilgilerinizin Hizmetin kullanıldığını kanıtlamak için kullanılabileceğini kabul edersiniz. Kişisel verilerinizin işlenmesinin yasal dayanağı, yasal hakların korunmasını ve onaylanmasını içeren meşru menfaatimizdir. bir tüzel kişi olarak haklarınız ve diğer bireylerin hakları.


Kişisel bilgilerinizi bu Bölüm 2’de belirtilen özel nedenlere ek olarak, bu tür bir işlemin gerçek bir kişinin temel menfaatlerinin yanı sıra hayati menfaatlerinizi korumak için gerekli olması halinde de kişisel bilgilerinizi işleyebiliriz.


Şirket, sağladığınız kişisel bilgilerin gerçekliğini belirleyemez Doğru kişisel bilgiler verdiğinizi ve güncel tuttuğunuzu varsayıyoruz. Bize gerekli olmayan herhangi bir kişisel bilgi vermemeye çalışın.


3. Hizmetimiz Aracılığıyla Herkese Açık Olarak Göstermeye Karar Verdiğiniz Bilgiler


3.1. Bazı Kullanıcılar, Hizmetimizi düzenli kullanımları sırasında kendileri hakkında kişisel olarak tanımlanabilir veya özel bilgiler yayınlamayı seçebilirler. Bu, isteğe bağlı veya sohbet sohbetleri olan profil alanlarının kullanılmasıyla veya daha önce özel bir görüşme herkese açık hale getirildiğinde gerçekleşebilir. Hizmetimizin halka açık alanlarında gönüllü olarak yayınlanan bu tür bilgiler, kişisel tanımlama veya hassas olarak kabul edilmese de, herkese açık olarak kabul edilir. Bu tür bilgileri gönüllü olarak yayınlıyor olmanız, normalde bu bilgilere ilişkin olarak yararlanabileceğiniz tüm gizlilik haklarından feragat ettiğiniz anlamına gelir.


3.2. Hizmetimizin belirli genel alanları aracılığıyla kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri paylaşmaya karar verirseniz, bu bilgileri okuyan kullanıcılarımızın bu bilgileri kontrolümüz altında olmayan ve sizin onayınız olmadan başka kişi veya kuruluşlara kullanabileceğini veya ifşa edebileceğini ve arama motorlarının bu bilgileri kullanabileceğini unutmayın. bulabilmek


4.3. Davranış istatistikleri, iş zekası ve e-posta pazarlaması amacıyla, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirket olan Google LLC’nin (“Google Analytics”) hizmetlerini kullanıyoruz. Google Analytics için sağladığımız bilgiler IP adresinizi içerebilir. Bu bilgiler, Google Analytics’in Hizmetimizi kullanımınızla ilgili bilgiler oluşturmasını sağlamak için kullanılır.


4.4. Bu Bölüm 4.4’te açıklanan kişisel bilgilerin özel açıklamalarının yanı sıra, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda da paylaşabiliriz:


(a) (a) profesyonel tavsiye almanın veya yasal ihtilafları ve riskleri çözmenin makul olduğu durumlarda avukatlarımıza, denetçi muhasebecilerimize, danışmanlarımıza, denetçilerimize ve diğer profesyonellere;


(b) tabi olduğumuz yasal bir yükümlülüğe uymak veya sizin hayati menfaatlerinizi veya bir üçüncü şahsın temel menfaatlerini korumak için ifşanın gerekli olduğu durumlarda.


(s) Yürürlükteki yasalara uymak için veya bir satın alma, birleşme veya varlıkların satışı ile bağlantılı olarak, kullanıcıları bilgilendirme hakkı ile.


5. Diğer web sitelerinden bağlantılar


5.1. Diğer web siteleri, Hizmetimize bağlanan bağlantılar içerebilir. Herhangi bir yasa dışı faaliyette bulunmamalarını ve GDPR uyumlu olmalarını sağlamak için ticari olarak makul çabayı gösteriyoruz. Ancak, bu web siteleri bizim sorumluluğumuzda değildir ve Gizlilik Politikaları kapsamında değildir. Bireysel gizlilik politikalarına ve kullanım koşullarına sahip olabilirler. Bu web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz. Bu web sitelerini kullanmanız ve bunlara erişiminizin riski tamamen size aittir. Sizin sorumluluğunuz, kişisel bilgilerinizle ne yaptıklarını belirlemek için bu web sitelerinin gizlilik politikalarını okumaktır.


6. Çocukların mahremiyetinin korunması


6.1. Hizmetimiz 18 yaşın altındaki herhangi biri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmasa da, bu yaştaki çocukların erişim sağlamaya çalışabileceğinin farkındayız. 18 yaşın altındaki gençlerden kişisel bilgi toplamayı amaçlamıyoruz ve belirtilen yaş sınırındaki kişilerin hizmetimize erişimini engellemek için her türlü önlemi alıyoruz. Bir vasi veya ebeveyn iseniz ve çocuğunuzun Hizmetimize erişimi olduğundan şüpheleniyorsanız ve bununla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Herhangi bir bilgiyi kaldırmadan önce, hesaptaki bilgilerin hileli olarak kaldırılmasını önlemek için kimlik kanıtı isteyebiliriz. Bir çocuğun Hizmetimize erişimi olduğunu tespit edersek, o çocuğun bilgilerini makul bir süre içinde kaldıracağız. Yaşlarını doğrulamak için kullanıcılarımızın kimlik bilgilerini “OLDUĞU GİBİ” kabul ediyoruz. Sağlanan bilgilerin doğru olmaması durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.


Saklama Politikamızın ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi için lütfen Bölüm 9’u okuyun.


7. Yasadışı Faaliyet


7.1. İhlallere ilişkin raporları veya şikayetleri araştırma ve şüpheli yasa dışı eylemleri kolluk kuvvetlerine ve düzenleyicilere ve diğer üçüncü taraflara bildirmekle kendimizi sınırlamamak ve ilgili veya e-posta adresleri, profilinizin kullanımı, yayınladığınız IP adresleri içeriği ve trafiğinizle ilgili ayrıntılar dahil olmak üzere profilinizle ilgili kişi veya kuruluşlara gerekli bilgiler.


8. Kişisel Verilerinizin Uluslararası Aktarımları


8.1. Kişisel bilgilerinizi Avrupa Ekonomik Alanında saklıyoruz. Ancak, hizmetin belirli yönleri ve koşulları, bilgilerinizin Avrupa Ekonomik Alanı’nın parçası olmayan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarına aktarılmasını gerektirir. Bu hizmet sağlayıcıların tümünü 4. bölümde listeledik. Söz konusu hizmet sağlayıcıların 2016/679 (AB) Tüzüğü uyarınca yeterli düzeyde koruma sağlayan bir ülkede yerleşik olmaması durumunda, aktarımlar ortak veriler kapsamındadır. Avrupa Komisyonu veya Gizlilik Kalkanı Çerçevesi gibi başka bir uygun koruma mekanizması tarafından kabul edilen koruma hükümleri. Gizlilik Kalkanı Çerçevesi.


9. Kişisel Verilerin Saklanması ve Silinmesi


Bu Bölüm 9, kullanıcının silinme hakkıyla ilgili yasal yükümlülüklerimize uymamızı sağlamak için tasarlanmış veri saklama ve silme politikamızı özetlemektedir.


9.1. Herhangi bir nedenle veya amaçla topladığımız kişisel bilgiler, toplanma amacı veya amacı için gerekenden daha uzun süre saklanmayacaktır.


9.2. Kullanıcılar, Hizmetimiz aracılığıyla hesaplarının silinmesini talep edebilir.


9.3. Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki şekilde saklayacak ve sileceğiz:


9.3.1. Hesaplarını silen tüm kullanıcılar:


(a) Kişisel olarak tanımlanabilir analitik veriler, hesabın silinmesinden 30 gün sonra kaldırılır.


(b) İnternetteki profiliniz, hesabınızı sildikten sonra 30 gün boyunca kaldırılacaktır.


(c) Kişisel bilgileriniz, hesabınızı silmenizden 5 yıl sonra silinecektir. Yasa dışı ve kabul edilemez kullanıcı davranışlarını izlememiz ve durdurmamız için sistemimizin rastgele yakaladığı ekran görüntüleri sürekli olarak

eski bilgiler. Bu nedenle, yazdığınız içerikte veya Hizmetimiz aracılığıyla sağladığınız bilgilerde gizli olduğunu düşündüğünüz herhangi bir bilgiye yer verme konusunda dikkatli olmanızı öneririz.


4. Kişisel Verilerinizi Başka Kişilere Vermek


Bu Bölüm 4’ü ana hatlarıyla açıklayacağız:


(a) Kişisel bilgilerinize üçüncü şahıs erişimi;


(b) (b) Kişisel verileri bizim adımıza işlemesi için güvendiğimiz harici hizmet (“işleyiciler”);


(c) İşlemcilerin işleyebileceği kişisel bilgiler;


(d) Bunların kullanımının arkasındaki amaç.


4.1. Kanuna göre Şirket, Kullanıcıların açık rızası olmaksızın Kullanıcılara ait herhangi bir kişisel bilginin ticaretini yapmak, kiralamak, satmak veya üçüncü şahıslara devretmek zorunda değildir.


4.2. Aşağıdaki koşullarda Kullanıcının kişisel bilgilerine üçüncü bir tarafa erişim verme hakkına sahibiz:


4.2.1. Kullanıcı, kişisel bilgilerini üçüncü taraflara iletmek için açık rıza göstermiştir;


4.2.2. Kişisel bilgilerin aktarımı, kullanıcıların Hizmeti kullanması için gereklidir. Bu durumlarda, kişisel bilgilerinizi korumak için bir üçüncü tarafla olan bir anlaşmazlığı çözeriz.


4.2.3. Ödemeleri işleme koymak için aşağıdaki şirket tarafından sunulan hizmetlere güveniyoruz: